Kim Bu Deliler?Selamlarr..

 Ben Friolero. Blogları keşfettiğimden beri blog açmaya heves eden üşengeç ve duygusal genç bir kızım. Sonunda bu hevesimi tatmin etmenin zamanı geldiğini düşünüp bu bloğu açtım. Tabi ki saz arkadaşım Cloudless-chan'ı da peşimden sürükledim.

  Ne yana çeksem o yana gelen, anime dünyasını kendi ellerimle altın tepside sunduğum bu zavallı kız -biraz psikolojisini bozdum da- sağ olsun beni her zamanki gibi yalnız bırakmadı. Seviyorum kız seni.

  Öhöm konumuzdan sapmayalım efendim. İşte ortak olup bu bloğu açtık. Şu konuda bu konuda yazarız gibi bir kısıtlamamız yok. Özgür ruhlu insanlarız. Kafamıza estiği gibi takılacağız. Okumakla okumamak butonlarından hangisine tıklayacağınız size kalmış. Biz siz olsanız da olmasanız da sizinle konuşacağız. Beyin denen mekanizmamızda bir kaç vidamız eksik neticede. Gönlümüz okumanızdan yana tabi.

  Sizinle samimi bir ortam kurmak istiyoruz. Tek taraflı olmaması için de yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen. Şimdi de sırada saz arkadaşımın konuşması var. Konuşmasını yapması için Cloudless-chan'ı klavye başına davet ediyorum.

  Ben ünlü saz arkadaşı Cloudless. Friolero delisinin de dediği gibi bu bloğa ortağım. Bu yüzden çoğu şeyle kendisi ilgileniyor. Hatta benim yazılarımı bile o yayınlıyor. Üşengeçliği ise başa bela. Yazıları size zamanında ulaştırması için elimden geleni yapacağım. Sizlerle paylaşmak istediğimiz şeyler var. Profesyonel olmadığımı itiraf etmem gerek. Ama Friolero bana bu blog konusunu açtığında yine de bir şeyler yapmak istedim. Umarım beğenir ve bizi desteklersiniz. Benden bu kadar. Çenem bu deli gibi düşük değildir (:D).

  Konuşması için Cloudless-chan'a teşekkür ediyoruz. Evet son olarak sevgili ve saygılı arkadaşlar, okurlar biz buradayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kendimizi geliştirip hatalarımızı düzeltmemizde varlığınız bize çok yardımcı olacak. Umarım yardımınızı bizden esirgemez bu saz arkadaşlarını yalnız bırakmazsınız. (Cloudless çenemin düşüklüğü konusunda haklı galiba :D)

  Görüşmek Üzere...
  


Bize mektup atmak isterseniz eğer;

Friolero'nun Posta Kutusu
Cloudless'ın Posta Kutusu